W swoich pracach posłużyłam się techniką dekupażu dzięki, której można nadać przedmiotom wymarzony i niepowtarzalny wygląd.
Bogactwo motywów i możliwość stosowania tej techniki na każdej powierzchni czyni ją niezastąpioną.
W ten sposób można nadać dekoracyjny wygląd drobnym przedmiotom codziennego użytku, jak i tym większym, na przykład meblom.

Pomocnicy kuchenni…pudełka na herbatę, chlebaki, tace…

Wśród prac przeze mnie wykonanych znajdują się tace kuchenne, chlebaki, butelki ozdobne, pudełka na herbatę, przyborniki na akcesoria kuchenne. Są jak najbardziej użyteczne w kuchni, wytrzymałe a co najważniejsze cieszą oko swoim niepowtarzalnym wyglądem.

pudełka na herbatę

Pudełka na herbatę

Dla miłośników herbaty, eleganckie, drewniane szkatułki – pudełka na herbatę.  Szkatułki zdobione są przy pomocy techniki dekupażu. Sześć przegród na sześć gatunków herbat, tak abyśmy mogli cieszyć się wszystkimi jej smakami i aromatami. Dostępne są również herbaciarki z 9 i 12 przegrodami. Pudełka na herbatę malowane są farbami akrylowymi i bejcą oraz wielokrotnie powlekane lakierem wodnym, który doskonale zabezpiecza je przed zniszczeniem i wilgocią. Co czyni je bardzo praktycznymi w kuchni. Barwne motywy sprawiają iż herbaciarki stają się dekoracyjnym elementem kuchni.

Prace wykonane na zamówienie

Komplet lawendowy.

Wykonany na zamówienie komplet lawendowy do kuchni składa się z chlebaka, herbaciarki, szkatułki, deseczki ozdobnej oraz dekoracyjnej butelki. Prace zostały wykonane przy wykorzystaniu techniki decoupage. Wszystkie elementy są zabezpieczone przed zniszczeniem i działaniem wilgoci lakierem wodnym, dlatego też przedmioty można przecierać wilgotną szmatką. Istnieje możliwość zmiany motywu i kolorystyki przedmiotów.

Komplet z bluszczem.

Komplet  do kuchni „Cytryna i bluszcz” składa się z dużego chlebaka, butelki ozdobnej z wyciąganym korkiem, tacy i deseczki pod kalendarz z wyrywanymi kartkami. Motyw i kolorystyka dobrana została na indywidualne życzenie tak aby całość ładnie komponowała się z wystrojem i stylem kuchni.

Może masz swój pomysł na wykonanie przedmiotu?
Napisz do mnie a ustalimy możliwość realizacji Twojego pomysłu.

Podziel się !