Koci świat, jak powstała kocia kolekcja?

Posiadanie kota bez wątpienia inspiruje, efektem wspólnego życia pod jednym dachem z moim czworonożnym, szalonym przyjacielem są moje prace. Są kolorowe tak jak kolorowe i nieobliczalne jest zachowanie mojego kociego towarzysza.

Koci świat zawiera wiele prac. Zajmuję się głównie malowaniem drewnianych przedmiotów, gdzie motyw kota jest motywem przewodnim, a także tworzeniem kocich dekoracji i przedmiotów użytkowych przy wykorzystaniu techniki dekupażu. Prace swoje kieruję nie tylko do najmłodszych. Każdy miłośnik kotów znajdzie przedmiot dla siebie, wśród wykonanych prac znajdują się kolorowe malowane ręcznie zakładki do książek, szkatułki, skarbonki, zegary, butelki ozdobne, kubki porcelanowe i ceramiczne.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia kolekcji Koci Świat w galerii prac.

kocia galeria

Dla miłośników książek kolorowy Koci świat malowany na drewnie. Wesoły, pogodny wprawiający w dobry humor. Zakładki świetnie nadają się na niezobowiązujący prezent. Spraw miłą niespodziankę i podaruj zakładkę z ręcznie wypisaną dedykacją. Tekstem dedykacji może być na przykład imię bliskiej osoby  lub ulubione motto. 

komplet zakładek do książki

Komplet pamiątkowych zakładek wykonanych na zamówienie, na koniec roku szkolnego. Kolorowe zamówienie tworzące wesołą i optymistyczną całość. Zakładki ze wstążeczkami niebieskimi dla chłopców, żółtymi dla dziewczynek.


porcelana malowana koci świat

Porcelanowe i ceramiczne kubki z ręcznie wykonanym motywem, malowanym specjalistycznymi farbami. Prezentowane motywy zostały naniesione ręcznie pędzelkiem, malowane farbkami które dają możliwości stworzenia pięknych, kolorowych wzorów na wszystkich materiałach odpornych na wysoką temperaturę: porcelanie, szkliwionej ceramice, terakocie, metalu, szkle. Po wyschnięciu naniesiony motyw utrwalony jest pod wpływem wysokiej temperatury dzięki czemu jest trwały, odporny na wodę i detergenty. Farbki nie są toksyczne.

koci świat

Kolekcja przedmiotów dekoracyjnych: drewniane pudełeczka, szkatułki, szklane butelki, zegary, doniczki oraz obrazy z kocim motywem. Ręcznie malowane lub wykonane przy pomocy techniki dekupażu. Zabezpieczone przed działaniem wilgoci i zniszczeniem nietoksycznym, bezwonnym lakierem wodnym. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.


Podziel się !