Pudełka na herbatę, chlebaki, tace…

Pudełka na herbatę, tace, chlebaki i inni pomocnicy kuchenni. W swoich pracach posłużyłam się techniką dekupażu dzięki, której można nadać przedmiotom wymarzony i niepowtarzalny wygląd. Bogactwo motywów i możliwość stosowania tej techniki na każdej powierzchni czyni ją niezastąpioną.
W ten sposób można nadać dekoracyjny wygląd drobnym przedmiotom codziennego użytku, jak i tym większym, na przykład meblom.

Wśród prac przeze mnie wykonanych znajdują się tace kuchenne, chlebaki, butelki ozdobne, herbaciarki, przyborniki na akcesoria kuchenne. Są jak najbardziej użyteczne w kuchni, wytrzymałe a co najważniejsze cieszą oko swoim niepowtarzalnym wyglądem.

Pudełka na herbatę

Dla miłośników herbaty, eleganckie, drewniane szkatułki – szkatułki na herbatę.  Szkatułki zdobione są przy pomocy techniki dekupażu. Sześć przegród na sześć gatunków herbat, tak abyśmy mogli cieszyć się wszystkimi jej smakami i aromatami. Dostępne są również herbaciarki z 9 i 12 przegrodami. Pudełka na herbatę malowane są farbami akrylowymi i bejcą oraz wielokrotnie powlekane lakierem wodnym, który doskonale zabezpiecza je przed zniszczeniem i wilgocią. Co czyni je bardzo praktycznymi w kuchni. Barwne motywy sprawiają iż herbaciarki stają się dekoracyjnym elementem kuchni.

Komplet lawendowy.

Wykonany na zamówienie komplet lawendowy do kuchni składa się z chlebaka, pudełka na herbatę, szkatułki, deseczki ozdobnej oraz dekoracyjnej butelki. Prace zostały wykonane przy wykorzystaniu techniki decoupage. Wszystkie elementy są zabezpieczone przed zniszczeniem i działaniem wilgoci lakierem wodnym, dlatego też przedmioty można przecierać wilgotną szmatką. Istnieje możliwość zmiany motywu i kolorystyki przedmiotów.

Komplet z bluszczem.

Komplet  do kuchni „Cytryna i bluszcz” składa się z dużego chlebaka, butelki ozdobnej z wyciąganym korkiem, tacy i deseczki pod kalendarz z wyrywanymi kartkami. Motyw i kolorystyka dobrana została na indywidualne życzenie tak aby całość ładnie komponowała się z wystrojem i stylem kuchni.

komplet chlebak taca deseczka
chlebak, pudełko na herbatę, deseczka ozdobna

Może masz swój pomysł na wykonanie przedmiotu?
Napisz do mnie a ustalimy możliwość realizacji Twojego pomysłu.

Herbaciarka

Podziel się !